Kontakta oss

Kulturföreningen Kontrast, Södra Förstadsgatan 18, 211 43 Malmö

Här hittar du kontaktuppgifter till oss som arbetar på Victoriateatern och är ansvariga för driften av verksamheten. Om du har frågor ber vi dig att i första hand söka svar bland våra vanligaste frågor.

Har du frågor som rör biljetter och biljettköp kontakta vår biljettkassa hos Kulturcentralen på 040-10 30 20.

Kulturcentralens biljettkassa

Södra Förstadsgatan 18
211 43 Malmö

Vänd dig hit för frågor rörande biljetter och biljettköp.
info@kulturcentralen.nu
040-10 30 20

Här hittar du svar på de vanligaste frågorna

Victoriateatern

Södra Förstadsgatan 18
211 43 Malmö

info@victoria.se
040-97 66 02

Hitta på karta >
Insläpp, leveranser och load-in sker via huvudentrén.

Bankgiro 5650-6512

 

Edin Bahtijaragic

Verksamhetsledare
edin@victoria.se

Felicia Korman

Kommunikationsansvarig
felicia.korman@victoria.se

Diego Gonzalez

Teknikansvarig
diego@victoria.se

Sebastian Acosta Moreno

Tekniker, ljud & ljus
sebastian@victoria.se

Sila Ralfnert

Värd
sila@victoria.se

Lisa Forstenius

För frågor som rör medlemsskap i föreningen och volontärarbete.
lisa@victoria.se